Soulport Alliance LP
Сільськогосподарський бізнес

Діяльність нашої компанії в основному зосереджена на ринку сільського господарства України, стабільне позитивне зростання якого спостерігається протягом десятиліття.

Обсяг валового зернового продукту в Україні у 2018 та 2019 роках сягнув сімдесяти мільйонів тонн, тоді як його експортна складова оцінюється приблизно в сорок мільйонів тонн.

В Україні в сільськогосподарському секторі наразі працюють понад двісті великих сільськогосподарських господарств, загальний земельний банк яких становить понад сім мільйонів гектарів, а також більше ста двадцяти тисяч середніх підприємств та малих господарств.

За останні три-п’ять років на цьому ринку спостерігається різке зростання вирощування сої, ріпаку,соняшнику та кукурудзи.

Крім того, в Україні будується все більше переробних підприємств, що робить український сільськогосподарський ринок менш орієнтованим на експорт.

Все вищесказане дозволяє вважати цей ринок дуже перспективним.

Діяльність нашої компанії на ринку сільського господарства України будується на трьох основних напрямках:

Оптова торгівля

Цей напрямок є основним і він складає понад вісімдесят відсотків від загального обсягу бізнесу компанії.

До першої та основної групи товарів, якими ми торгуємо, належать:

До другої групи продукції належать матеріали, які використовуються в сільськогосподарському секторі (хімічне волокно, агротекстиль, захисний одяг, матеріали для мульчування ґрунту тощо).

Третя група продукції, яку ми продаємо, включає агрохімікати та мінеральні добрива.

Ми працюємо з сільськогосподарськими фірмами будь-якого масштабу, від невеликої ферми до великих сільськогосподарських господарств.

Торгівля зерном

Наша компанія в основному займається купівлею та оптовим продажем зерна, такого як кукурудза, пшениця, овес, ячмінь.

Основною метою нашої компанії є побудова вертикально інтегрованої системи виробничих об'єктів, яка б охопила всі ланки агробізнесу - від рослинництва до реалізації готової продукції.

В даний час ми працюємо над реалізацією цих планів за такими напрямками:

вирощування зернових та олійних культур; будівництво, модернізація та технічне оснащення промислових підприємств. складська та транспортна логістика; виробництво кормів для тварин; продаж заморожених та охолоджених продуктів; надання послуг з перевалки, зберігання вантажів та експедиторські послуги сільськогосподарських вантажів.

Консалтингові та експедиторські послуги

Наша компанія проводить цей вид діяльності, по-перше, тому, що цей напрямок дуже пов'язаний з торгівлею зерном, по-друге, ці послуги надаються компаніям, які планують вийти на український сільськогосподарський ринок або не мають представництв в Україні.

У рамках цього виду діяльності наша компанія надає експедиторські послуги зі зберігання, перевалки та транспортування сільськогосподарських та супутніх товарів автомобільним, залізничним та водним транспортом в Україні.

Контакти

Наша компанія зареєстрована за адресою:

Unit A, 82 James Carter Road, Mildenhall, England, United Kingdom, IP28 7DE

Наші офіси працюють в Україні.

Найбільш бажаною формою спілкування для перших контактів з нашими фахівцями є електронна пошта:

soulport.alliance@gmail.com
Free Web Hosting